Koupit e-vstupenku

Naše akce

Nová fotografická soutěž s firmou ZEISS!

28. 6. 2018 - 30. 4. 2019

Botanická zahrada hl. m. Prahy vyhlašuje dlouhodobou fotografickou soutěž pro rok 2018 a 2019 ve spolupráci s hlavním partnerem – společností ZEISS, která je mezinárodním lídrem v oblasti optiky a optoelektroniky.

Po celou dobu soutěže budete moci vybírat z následujících témat. Ke každému tématu je možno zaslat maximálně 10 fotografií.

Fotografická témata:
1) světlo
2) krajina
3) makro
4) průhledy
5) hloubka ostrosti
6) západ slunce
7) východ slunce
8) zvíře v zahradě
9) zrcadlení
10) stíny
11) abstrakce
12) emoce
13) architektura
14) lidé v zahradě

Fotografie je nutno pořídit na území Botanické zahrady hl. m. Prahy. Během celého roku je možno zasílat fotografie z různých témat. Každý měsíc vybereme vítěze, který vyhraje profesionální čistící sadu na fotoaparát.
V květnu 2019 vybere porota ze všech došlých fotografií 12 vítězů. Jeden celkový vítěz získá poukaz v hodnotě 25 000 Kč na nákup produktů ZEISS ve společnosti FotoŠkoda.
Na Facebookových stránkách botanické zahrady bude i možnost hlasování a vybrání jedné nejsympatičtější fotografie diváků.
Všech 13 vítězů se bude moci zdarma zúčastnit fotokurzu v botanické pod vedením pana Ondřeje Prosického, jednoho z předních českých fotografů přírody.
Odměnou pro všechny bude také společná výstava v prostorách FotoŠkoda a v Botanické zahradě hl. m. Prahy v polovině roku 2019 a vznik kalendáře z vítězných fotografií.

Soutěž pořádáme ve spolupráci s hlavním partnerem ZEISS. 

Podrobné podmínky soutěže naleznete zde. Fotografie zasílejte na fotosoutez@botanicka.cz.

Při příležitosti fotosoutěže také proběhne několik workshopů pod vedením profesionálních fotografů. První se chystá již tento podzim, o přesném termínu a ceně vás budeme informovat.

Namíchejte si svůj pravidelný mix novinek z Botanické

*Potvrzením výběru a odesláním udělujete souhlas se zasíláním newsletteru.