Koupit e-vstupenku

Naše akce

VÍKEND SVAŘENÉHO VÍNA | Vinotéka sv. Kláry

11. - 12. 2. 2023

Víno nemusíte brát vždy vážně a s tím svařeným jsou experimenty ještě lákavější. Můžete nechat vyniknout jen přirozenou chuť vína s trochou koření nebo naopak vsadit na výraznější a netypické přísady. Zastavte se ve Vinotéce sv. Kláry ochutnat naše recepty a podělte se s námi o ty své.

Pro letošní rok jsme vsadili na ovoce, a tak se můžete těšit na kombinace jemné, lahodné, sladké i kořeněné zároveň a při pravidelném užívání až blahodárné.

Naše svařákové menu nabídne 4 kombinace s bílým a červeným vínem. Od klasiky s kořením až po variaci inspirovanou ze zemí severu (schválně, jestli poznáte, která z  kombinací to je a o jakým nápojem jsme se lehce inspirovali).

A zapomenout nesmíme ani na oblíbenou nealko verzi svařeného moštu, který bude během víkendu také obohacen kombinacemi koření a ovoce!

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Kdy:

Svařákové menu můžete přijít ochutnat během víkendu 11. a 12. 2. v čase od 10.00 do 16.30 hodin.

Kde:

Akce se uskuteční v prostorách Vinotéky sv. Kláry, která nově sídlí v domečku bývalého bistra v Ornamentální zahradě (MAPA).

Nejrychlejší cesta vede skrze "Kozí stezku" od zastávky autobusu č. 112 "Zoologická zahrada - Troja" nebo procházky přes vinici vstupem u pokladem v ul. Trojská u zastávky autobusu č. 112 "Kovárna".

Vstupné:

Vstupné je zdarma - odpovídá standardnímu ceníku Botanické zahrady Praha, která v zimním období zpřístupňuje venkovní expozice bezplatně. Takže jste minimálně dva svařáky v plusu. 

 

Těšíme se na vás!

Namíchejte si svůj pravidelný mix novinek z Botanické

*Potvrzením výběru a odesláním udělujete souhlas se zasíláním newsletteru.