Koupit e-vstupenku

Příměstský tábor

I v roce 2024 jsme se rozhodli uspořádat příměstské tábory pro všechny děti, které si chtějí užít zábavu, zasoutěžit si a objevit svět rostlin. Čeká je program plný pokusů, zkoumání, nových kamarádů, her, dobrodružství a radosti z pohybu venku. Připraveny jsou dva termíny konané v naší botanické zahradě během letních prázdnin.

PLNĚ OBSAZENO: PŘÍRODOVĚDNÝ TÁBOR FANTASTICKÝ SVĚT KOLEM NÁS

29. 7. – 2. 8. 2024

Věk 8-10 let

Cena 2 600 Kč/dítě (maximální počet dětí ve skupině je 16)

Během tábora nás čeká pět dní poznávání světa kolem nás. Pomocí různých pokusů, pozorování i zajímavých pohybových her nebo tematických vycházek budeme řešit celotáborovou hru.

V závislosti na počasí většinu času strávíme v expozicích Botanické zahrady Praha.

PLNĚ OBSAZENO: KLASICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – CESTA KOLEM SVĚTA

26.-30. 8. 2024

Věk 6-13 let

Cena 2 500 Kč/dítě

Letos zvolíme netradiční téma a s dětmi procestujeme téměř celý svět. Pomocí pohybových her, drobných soutěží, vycházek a tvořivých aktivit se snažíme v dětech probudit smysl pro spolupráci i lásku k přírodě okolo nás.

V závislosti na počasí trávíme většinu času v expozicích Botanické zahrady Praha. 

PRAKTICKÉ INFORAMCE

Oba tábory vedou metodici a zkušení lektoři Botanické zahrady Praha. V ceně je zahrnut doprovodný program, materiál, lektoři, zdravotník, 5x oběd a odpolední svačinka formou sušenky.

Tábory probíhají od pondělí do pátku s programem od 8 do 16 hodin.

Předání dětí ráno: Nádraží Holešovice 7.45 hod., brána u multifunkčního sálu 8.00-8.15 hod., Horní pokladna Bohnice 8.00-8.15 hod. (pouze u tábora Cesta kolem světa)

Ukončení: Horní pokladna Bohnice 16.00-16.15 hod. (pouze u tábora Cesta kolem světa), brána u multifunkčního sálu 16.30 hod, Nádraží Holešovice 17.00 hod.

 

Přihlašování na letní příměstské tábory již bylo ukončeno.  Děkujeme za pochopení.

Namíchejte si svůj pravidelný mix novinek z Botanické

*Potvrzením výběru a odesláním udělujete souhlas se zasíláním newsletteru.