Koupit e-vstupenku

Tropický skleník Fata Morgana

Unikátní stavba, která vás provede světem divoké přírody vzdálených kontinentů. Uspořádejte netradiční zážitkovou akci v tropické džungli, na kterou jen tak někdo nezapomene.

Co třeba cesta kolem světa za jeden večer?

Na ploše 1750 m2, Vám připravíme neopakovatelnou cestu světem divoké přírody od Austrálie přes Asii až do Ameriky. V tropech Jižní Ameriky, australské buše, flóry z Madagaskaru a Filipín, kapského Namaqualandu, se zastavením u vodopádu v pralese a akvárií ve skalnaté štole s tropickými rybami – si vychutnáte jedinečný zážitek, který nemá ani v Evropě srovnání.

Navíc zde pro vaše hosty využijete zákoutí pro raut a doprovodný program.  Terasa u vodopádu s teplým bufetem umožní příjemné zastavení pro gurmánský relax a neformální setkání. To vše může být doplněno dalšími zážitky z tropické bouře, „ wander  pointů“ (občerstvovacích stanic v dalších zákoutích tropického skleníku) a tropických bubnů.

 Fata Morgana, vám během jednoho večera zajistí návštěvu přírody celého světa, nejen jako přírodní optická soustava (fyzikální charakteristika Fata Morgany), ale jako reálný vstup do světa divoké přírody. Vychutnáte si unikátní zážitky, ale i vybrané jídlo a dobré pití. K tomu všemu ještě zpestřující program, dle vašeho výběru.

  • Kapacita až 100 osob
  • Největší sladkovodní akvárium v ČR
  • Podzemní štola, nasvícený vodopád
  • Autentické ozvučení a osvětlení (atmosféra tropické bouře)

Kontakt: 

Štěpánka Šebková

mobil: +420 777 219 943

e-mail:pronajmy@botanicka.cz

Srdečně Vás zveme k osobnímu jednání a k seznámení se s nabízenými možnostmi.

Namíchejte si svůj pravidelný mix novinek z Botanické

*Potvrzením výběru a odesláním udělujete souhlas se zasíláním newsletteru.